Склад оркестру

Постійними творчими виконавцями Оркестру є плеяда кращих музикантів міста Полтави та інших регіонів України, які співпрацюють з Оркестром від дня заснування.

 

З 2014 року на постійній основі працює солістом  та артистом оркестру народний артист України, лауреат національного конкурсу камерних виконавців «Золота осінь» Юрій Кириченко (скрипка), який постійно співпрацює з музичними столицями світу в якості концертмейстера.

 

Концертмейстер та солістка оркестру  – випускниця Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокофєва, Франчук Тетяна (фортепіано).

 

Концертмейстер групи деревяних духових - випускниця Харківської консерваторії Олена Терещук (гобой). 

 

Концертмейстер групи мідних духових – керівник та головний диригент міського духового оркестру «Полтава», заслужений артист України Едуард Головашич.

 

Концертмейстер групи ударних – випускник Донецького музично – педагогічного інституту, Лауреат Всесоюзного конкурсу, заслужений артист України Валерій Стовбир.

 

Концертмейстер оркестру – випускниця Харківської консерваторії, викладач Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка Світлана Сницька.

 

Лектор - музикознавець, концертмейстер групи других скрипок – Аліна Синяговська.

 

Концертмейстер групи альтів – випускник Харківської державної академії культури Михайло Коба.

 

Концертмейстер групи віолончелів – випускник Харківського інституту мистецтв ім. І.П. Котляревського  Вячеслав Єзерський.

 

Концертмейстер групи контрабасів – Михайло Максимов.

 

Перша валторна – випускник Київської державної консерваторії

ім. П.І. Чайковського, Лауреат Республіканського конкурсу, заслужений артист України Валерій Тимощенко.

 

Перша труба – випускник Харківського інституту мистецтв

ім. І.П. Котляревського Вячеслав Орищенко.

 

Полтавський академічний симфонічний оркестр 26 червня о 19 год. запрошує до Театру ім. М. Гоголя на закриття концертного сезону. До вашої уваги кращі солісти Оркестру, відомі як у Полтаві, так і за її межами. Перш за все, народний артист України Юрій Кириченко виконає Іспанську симфонію для скрипки з оркестром Е. Лало, а також, звучатимуть твори у виконанні заслуженого артиста Едуарда Головашича (тромбон), Тетяни Франчук (ф-но), Олени Терещук (гобой), Олексія Оріщенко (труба), Святослава Єзерського (віолончель). Диригент - Єлізар Пащенко. Квитки можна придбати в касі театру та за тел. 066-558-21-18.