В рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України прозвучали твори українських композиторів Б.Лятошинського, М.Скорика, Є.Станковича у виконанні Полтавського академічного симфонічного оркестру та Тараса Яропуда, лауреата міжнародних конкурсів, концертмейстера оркестру "Віртуози Києва", доцента НМАУ. Головний диригент, народний артист України Віталій Скакун.