Франчук Тетяна
Солістка Оркестру – артистка вищої категорії, випускниця Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва (кафедра естрадно-джазового фортепіано, викладач Лозовський П.М.).
Виконавиця різноманітної музики від класичних концертів для фортепіано з оркестром (Й. Брамс, Д. Шостакович, Дж. Гершвін та ін.) до естрадно-джазової музики у різноманітних складах.