Склад Оркестру

Постійними творчими виконавцями Оркестру є плеяда кращих музикантів міста Полтави та інших регіонів України, які співпрацюють з Оркестром від дня заснування.


 

Віталій Скакун (головний диригент оркестру)

Віталій Скакун (головний диригент оркестру)

Головний диригент оркестру, народний артист України, член Національної спілки композиторів України. Випускник Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського - диригент хору (1968-1973 роки), диригент оперно-симфонічного оркестру (1976 – 1980 роки), лауреат чисельних мистецьких премій.


 

Юрій Кириченко (скрипка)

 Юрій Кириченко (скрипка)

З 2014 року на постійній основі працює солістом та артистом Оркестру народний артист України, лауреат національного конкурсу камерних виконавців «Золота осінь», який постійно співпрацює з музичними столицями світу в якості концертмейстера.


 

Єлізар Пащенко

Єлізар Пащенко

Диригент Оркестру, перший кларнет – випускник Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, викладач по класу кларнета Полтавського коледжу мистецтв ім.М.В. Лисенка.


 

Тетяна Франчук (фортепіано)

Солістка Оркестру – артистка вищої категорії, випускниця Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва (кафедра естрадно-джазового фортепіано, викладач Лозовський П.М.).

Виконавиця різноманітної музики від класичних концертів для фортепіано з оркестром (Й. Брамс, Д. Шостакович, Дж. Гершвін та ін.) до естрадно джазової музики у різноманітних складах.


 

Аліна Алєксандрова (флейта)

Аліна Александрова

Концертмейстер групи дерев’яних духових – артистка вищої категорії, випускниця Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка (клас викладача Головні Г.І.) Харківської держаної академії культури (клас викладача Хомутова А. Л.). Викладач Полтавського коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка. 


 

Олена Терещук (гобой)

Олена Терещук (гобой)

Солістка Оркестру – випускниця Сєверодонецького музичного училища (клас педагога Шапогникова Ю.Н.), Харківського інституту мистецтв ім. І.П. Котляревського

Викладач по класу гобой Полтавського коледжу коледжу мистецтв ім. М.В. Лисенка.


 

Едуард Головашич (тромбон)

Едуард Головашич (тромбон)

Концертмейстер групи мідних духових, перший тромбон - випускник Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка та Санкт-Петербурзької консерваторії ім. М.А. Римського- Корсакова. Нагороджений : Відзнакою Міністерства культури і мистецтв України "За досягнення у розвитку культури і мистецтва України", 24.11. 2005р., відзнакою фонду культури України "За подвижництво в культурі", 21.11.2005р., Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Диплом міжнародного фестивалю «Фанфари Ялти» та звання «Золотий тромбон», 2009р., 2013рр. Ім ‘я Eдуарда Головашича занесено до Енциклопедії сучасної України, Київ, 2006р., та «Українське тромбонове виконавство в контексті Європейського духового музичного мистецтва», Київ, 2013р.

Заслужений артист України (2004 р.)


 

Микола Демченко (тромбон)

Микола Демченко (тромбон)

Тромбон групи мідних духових – випускник Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка та Донецької державної музичної академії імені С.С. Прокоф’єва, викладач-методист, директор Полтавського музичного коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка. З 2000 року адміністративну і педагогічну роботу поєднує з активною творчою діяльністю у Оркестрі.

Неодноразово у складі різних творчих колективів презентував національне музичне мистецтво у країнах ближнього та дальнього зарубіжжя, зокрема, Польщі, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі, Італії, Іспанії, Португалії. Заслужений працівник культури України.


 

Валерій Тимощенко (валторна) 

Валерій Тимощенко

Концертмейстер групи валторн, перша валторна – випускник Тернопільського музичного училища ім. С.Крушельницької (клас викладача Процака Б.Ф.), Київської державної консерваторії ім. П.І. Чайковського (клас викладача Юрченка М.Я.). Викладач по класу валторн Полтавського музичного коледжу ім. М.В. Лисенка Лауреат Всеукраїнського конкурсу (1 премія). Заслужений артист України. Неодноразово гастролював за кордоном у складі Полтавського академічного симфонічного оркестру, Заслуженого академічного симфонічного оркестру українського радіо та з творчими колективами Полтави.


 

Валерій Стовбир (ударні інструменти)

Валерій Стовбир

Концертмейстер групи ударних – випускник Донецького музично – педагогічного інституту, Лауреат Всесоюзного конкурсу, заслужений артист України.


 

Світлана Сницька (скрипка)

Світлана Сницька

Концертмейстер Оркестру – артистка вищої категорії, випускниця Харківської консерваторії, викладач по класу скрипки Полтавського  коледжу мистецтв

ім. М.В. Лисенка.


 

Михайло Коба (альт)

Михайло Коба

Концертмейстер групи альтів –  артист вищої категорії, випускник Полтавського музичного училища, Харківської державної академії культури (клас викладача Купріяненко Е. Б.)


 

 Вячеслав Єзерський (віолончель)

 Вячеслав Єзерський

Концертмейстер групи віолончелей – артист вищої категорії, випускник Харківського інституту мистецтв ім. І.П. Котляревського.


 

Михайло Максимов (контрабас)

Михайло Максимов

Концертмейстер групи контрабасів – артист оркестру вищої категорії, випускник Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка, Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка, спеціальність «Музичне мистецтво». Лауреат міжнародних конкурсів.


 

Олексій Оріщенко (труба)

Олексій Оріщенко

Перша труба – випускник Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського , соліст Національного академічного духового оркестру України, лауреат всеукраїнських конкурсів, володар першої премії міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах.


  

 

Групи інструментів